Bosch | Hand Mixer | MFQ22100 CleverMixx | Hand Mixer | 375 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | White/Dark Grey
- TootjadBosch
- Mudel: MFQ22100
- Saadavus: 5
-
38€
Bosch | Hand Mixer | MFQ22100 CleverMixx | Hand Mixer | 375 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | White/Dark Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 232.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kõrgus | 15.3 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Laius | 20 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| mustmetallid | 4.00 g |
| Muud funktsioonid | Lightweight housing: for easy handling while mixing |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight | 0.93 kg |
| Nõu kaasa arvatud | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 164 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | MFQ22100 CleverMixx |
| Sügavus | 7.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 x Stirring whisk, 2 x Professional kneading hook |
| Toote värv | White/Dark Grey |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 375 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch hand mixer mfq22100 clevermixx hand mixer 375 w number of speeds 4 turbo mode whitedark grey, mfq22100, bosch, kasimikserid






