Bosch Hand Mixer | MFQ2420B CleverMixx | Hand Mixer | 400 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | Black
- TootjadBosch
- Mudel: MFQ2420B
- Saadavus: 3
-
44€
Bosch Hand Mixer | MFQ2420B CleverMixx | Hand Mixer | 400 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.4 m |
| Kiiruste arv | 4 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 0.91 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 311.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | MFQ2420B CleverMixx |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Visplid | Yes |
| Võimsus | 400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch hand mixer mfq2420b clevermixx hand mixer 400 w number of speeds 4 turbo mode black, mfq2420b, bosch, kasimikserid





