Bosch Hand Mixer MFQ3030 Hand Mixer 350 W Number of speeds 4 Stainless steel/Plastic Turbo mode White
- TootjadBosch
- Mudel: MFQ3030
- Saadavus: 5
-
34€
Bosch Hand Mixer MFQ3030 Hand Mixer 350 W Number of speeds 4 Stainless steel/Plastic Turbo mode White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Hakkija | No |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 1.4 m |
| Kiiruste arv | 4 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Minihakkija | No |
| Mõõtetops | No |
| mustmetallid | 4.00 g |
| Net weight | 0.85 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 117.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | MFQ3030 |
| Segisti varda materjal | Stainless Steel |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2x Whisk, 2x Stainless steel kneading hook |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch hand mixer mfq3030 hand mixer 350 w number of speeds 4 stainless steelplastic turbo mode white, mfq3030, bosch, kasimikserid










