Bosch Hand Mixer | MFQP1000 YourCollection | Hand Mixer | 300 W | Number of speeds 2 | Turbo mode | White
- TootjadBosch
- Mudel: MFQP1000
- Saadavus: 5
-
27€
Bosch Hand Mixer | MFQP1000 YourCollection | Hand Mixer | 300 W | Number of speeds 2 | Turbo mode | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.4 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Net weight | 0.79 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 495.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | MFQP1000 YourCollection |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1.00 g |
Sildid: bosch hand mixer mfqp1000 yourcollection hand mixer 300 w number of speeds 2 turbo mode white, mfqp1000, bosch, kasimikserid





