Bosch | Hob | PKE611BA2E Series 4 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Black
- TootjadBosch
- Mudel: PKE611BA2E
- Saadavus: 5
-
223€
Bosch | Hob | PKE611BA2E Series 4 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Boost-funktsioon | No |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Restart Function |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 750.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Hob front |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| PET | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 462 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | PKE611BA2E Series 4 |
| Raami tüüp | Frameless |
| Taimer | No |
| Tare other | 13 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vitroceramic |
| Võimsus | 6600 W |
| Võimsusastete arv | 17 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 580 g |
Sildid: bosch hob pke611ba2e series 4 vitroceramic number of burnerscooking zones 4 touch black, pke611ba2e, bosch, pliidiplaadid





