Bosch Hob PUE63KBB6E Induction, Number of burners/cooking zones 4, Touch, Timer, Black
- TootjadBosch
- Mudel: PUE63KBB6E
- Saadavus: 2
-
370€
Bosch Hob PUE63KBB6E Induction, Number of burners/cooking zones 4, Touch, Timer, Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 607 mm |
| Brutokaal | 12.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 755 mm |
| Funktsioonid | TouchSelect function QuickStart function ReStart function |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtimise paigutus | Hob front |
| Kaabli pikkus | 1.1 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht (m3) | 0.057285625 m |
| Netokaal | 11.443 kg |
| Paber/Papp | 682.00 g |
| PET | 18.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 475.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | PUE63KBB6E |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.16 kg |
| Taimer | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 4600 W |
| Võimsusastete arv | 17 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
| Wooden | 580 g |
Sildid: bosch hob pue63kbb6e induction, number of burnerscooking zones 4, touch, timer, black, pue63kbb6e, bosch, pliidiplaadid




