Bosch | Kettle | DesignLine TWK3P423 | Electric | 2400 W | 1.7 L | Stainless steel | 360 rotational base | Jet black polished
- TootjadBosch
- Mudel: TWK3P423
- Saadavus: 5
-
49€
Bosch | Kettle | DesignLine TWK3P423 | Electric | 2400 W | 1.7 L | Stainless steel | 360° rotational base | Jet black polished
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 269.99 mm |
| Gross height (mm) | 223.99 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 230.99 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Muud funktsioonid | Cup indicator Optimal beak construction Clear water scale Ergonomic use Triple protection: automatic shutdown, overheating and drying protection, automatic shutdown after lifting the jug from the base |
| Net weight | 1.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 124 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | DesignLine TWK3P423 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Jet black polished |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch kettle designline twk3p423 electric 2400 w 17 l stainless steel 360 rotational base jet black polished, twk3p423, bosch, veekeetjad







