Bosch | Kettle | TWK2M167 MyMoment | Electric | 2400 W | 1.7 L | Plastic | Beige
- TootjadBosch
- Mudel: TWK2M167
- Saadavus: 5
-
42€
Bosch | Kettle | TWK2M167 MyMoment | Electric | 2400 W | 1.7 L | Plastic | Beige
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 263 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| mustmetallid | 0.7 g |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | TWK2M167 MyMoment |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote värv | Beige |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.015089625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: bosch kettle twk2m167 mymoment electric 2400 w 17 l plastic beige, twk2m167, bosch, veekeetjad







