Bosch Microwave Oven BFL523MS0 20 L, Retractable, Rotary knob, Touch Control, 800 W, Stainless steel/ black, Built-in, Defrost f
- TootjadBosch
- Mudel: BFL523MS0
- Saadavus: 1
-
288€
Bosch Microwave Oven BFL523MS0 20 L, Retractable, Rotary knob, Touch Control, 800 W, Stainless steel/ black, Built-in, Defrost function
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Automaatküpsetamise funktsioon | AutoPilot 7 |
| Bruto Sügavus (mm) | 650 mm |
| Brutokaal | 19.1 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 440 mm |
| Brutolaius (mm) | 380 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | No |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Retractable, Rotary knob, Touch Control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Maht | 20 L |
| Maht (m3) | 0.10868 m |
| Mikrolainevõimsus | 800 W |
| Muud funktsioonid | Electronical door opening. LED display control. |
| Netokaal | 17.1 kg |
| Paber/Papp | 1700 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300 g |
| Pöördlaua suurus | 25.5 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BFL523MS0 |
| Programmide arv | 4 defrost and 3 cooking programmes in microwave function |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 31.7 cm |
| Taara kaal (kg) | 2 kg |
| Toote värv | Stainless steel/ black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: bosch microwave oven bfl523ms0 20 l, retractable, rotary knob, touch control, 800 w, stainless steel black, built-in, defrost f, bfl523ms0, bosch, mikrolaineahjud


