Bosch | Mixer | CleverMixx MFQ2600G | Mixer with bowl | 375 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | White
- TootjadBosch
- Mudel: MFQ2600G
- Saadavus: 5
-
63€
Bosch | Mixer | CleverMixx MFQ2600G | Mixer with bowl | 375 W | Number of speeds 4 | Turbo mode | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Kannu mahutavus | 3 L |
| Kannu materjal | Plastic |
| Kiiruste arv | 4 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Mashed potatoes attachment | No |
| Mikseri funktsioonid | Whisking, mixing, whipping, kneading |
| Minihakkija | No |
| mustmetallid | 6.00 g |
| Muud funktsioonid | Separate handpiece release button Practical cable rewind |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight | 1.87 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 75 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 401.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Mixer |
| Producer product name | CleverMixx MFQ2600G |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Taignakonksud | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Stand with a rotating bowl with a capacity of 3.0 l 2 whisks and mixing tips 2 stable kneading hooks |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | White |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Mixer with bowl |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 375 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch mixer clevermixx mfq2600g mixer with bowl 375 w number of speeds 4 turbo mode white, mfq2600g, bosch, kasimikserid






