Bosch Oven | HBF133BA1 | 66 L | Electric | EcoClean | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HBF133BA1
- Saadavus: 5
-
363€
Bosch Oven | HBF133BA1 | 66 L | Electric | EcoClean | Knobs | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 66 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | Gentle hot air, 3D hot air, Top and bottom heat, Circulation grill, Variable large surface grill |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Gross weight | 33.70 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 31.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBF133BA1 |
| Puhastamise tüüp | EcoClean |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Combi grill, 1 x Universal roasting pan |
| Temperatuur (maksimaalne) | 275 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3300 W |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch oven hbf133ba1 66 l electric ecoclean knobs height 595 cm width 594 cm black, hbf133ba1, bosch, ahjud





