Bosch | Oven | HBG7221B1 | 71 L | Electric | Hydrolytic | Touch | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HBG7221B1
- Saadavus: 2
-
732€
Bosch | Oven | HBG7221B1 | 71 L | Electric | Hydrolytic | Touch | Height 59.5 cm | Width 59.4 cm | Black
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 71 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | TFT Touch Display |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Eritunnused | Oven Assistant with Voice Control Oven door with SoftOpen and SoftClose |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 670.00 mm |
| Gross weight | 40.50 kg |
| Gross width (mm) | 670.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.4 cm |
| Net weight | 38.094 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 909.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 839 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBG7221B1 |
| Puhastamise tüüp | Hydrolytic |
| Sisetuli | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.406 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Combination grid, 1 x Universal pan |
| Temperatuur (maksimaalne) | 300 C |
| Toote värv | Black |
| Ust jahutav ventilaator | Yes |
| Volume (m3) | 0.31 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| Wooden | 540.00 g |
Sildid: bosch oven hbg7221b1 71 l electric hydrolytic touch height 595 cm width 594 cm black, hbg7221b1, bosch, ahjud









