Bosch PIE63KHC1Z Induction Hob, Number of burners/cooking zones 4, Without frame, Width 60 cm, Black
- TootjadBosch
- Mudel: PIE63KHC1Z
- Saadavus: 2
-
450€
Bosch PIE63KHC1Z Induction Hob, Number of burners/cooking zones 4, Without frame, Width 60 cm, Black
| All | |
| Brutokaal | 13.30 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantija | 24 |
| Gross depth (mm) | 753.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross width (mm) | 608.00 mm |
| Netokaal | 11.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1228.00 g |
| PET | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 915.00 g |
| Taara kaal (kg) | 2.17 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: bosch pie63khc1z induction hob, number of burnerscooking zones 4, without frame, width 60 cm, black, pie63khc1z, bosch, pliidiplaadid

