Bosch PVS63KHC1Z Induction Hob, Number of burners/cooking zones 4, Without frame, Width 60 cm, Black
- TootjadBosch
- Mudel: PVS63KHC1Z
- Saadavus: 5
-
473€
Bosch PVS63KHC1Z Induction Hob, Number of burners/cooking zones 4, Without frame, Width 60 cm, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 753.00 mm |
| Brutokaal | 13.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 126.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 608.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 10.89 kg |
| Paber/Papp | 1228.00 g |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| PET | 24.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 915.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.17 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: bosch pvs63khc1z induction hob, number of burnerscooking zones 4, without frame, width 60 cm, black, pvs63khc1z, bosch, pliidiplaadid

