Bosch | VitaPower ToGo Smoothie Maker | MMB2111S | Tabletop | 450 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.6 L | Ice crushing |
- TootjadBosch
- Mudel: MMB2111S
- Saadavus: 3
-
66€
Bosch | VitaPower ToGo Smoothie Maker | MMB2111S | Tabletop | 450 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.6 L | Ice crushing | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.52 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kõrgus | 36.7 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 12.2 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Tritan |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| mustmetallid | 8.00 g |
| Net weight | 1.30 kg |
| Nõudepesumasinakindel | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 177 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 166.00 g |
| Plastic (No PET) | 57.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | VitaPower ToGo Smoothie Maker |
| Producer product name | MMB2111S |
| Sügavus | 12.6 cm |
| Suur kann | 0.6 L |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x ToGo blender cup |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 450 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch vitapower togo smoothie maker mmb2111s tabletop 450 w jar material tritan jar capacity 06 l ice crushing, mmb2111s, bosch, blenderid


















