Bosch WAN2808LSN Washing Machine, A, Front loading, Capacity 8 kg, Depth 59 cm, 1200 RPM, White | Bosch
- TootjadBosch
- Mudel: WAN2808LSN
- Saadavus: 5
-
573€
Bosch WAN2808LSN Washing Machine, A, Front loading, Capacity 8 kg, Depth 59 cm, 1200 RPM, White | Bosch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 692.00 mm |
| Gross height (mm) | 870.00 mm |
| Gross weight | 67.6 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Net weight | 66.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Producer | Bosch |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch wan2808lsn washing machine, a, front loading, capacity 8 kg, depth 59 cm, 1200 rpm, white bosch, wan2808lsn, bosch, pesumasinad

