Bosch Washing Machine | WGG254FVSN | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1400 RPM | Depth 63 cm
- TootjadBosch
- Mudel: WGG254FVSN
- Saadavus: 5
-
717€
Bosch Washing Machine | WGG254FVSN | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 10 kg | 1400 RPM | Depth 63 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 51 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Eritunnused | i-DOS automatically and accurately determines the required amount of detergent and water Iron Assist: up to 50% fewer wrinkles Active Water Plus: extremely efficient in water use thanks to automatic load detection, even when washing less laundry |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 870.00 mm |
| Gross weight | 74.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 74 dB |
| Net weight | 72.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pesumaht | 10 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | WGG254FVSN |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 63 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 70 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch washing machine wgg254fvsn energy efficiency class a front loading washing capacity 10 kg 1400 rpm depth 63 cm, wgg254fvsn, bosch, pesumasinad









