BRAUN Beard Trimmer BT5560 BLKMAT | Braun
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross weight | 0.474 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 879 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 221.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Braun |
| Tare weight (kg) | 0.224 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun beard trimmer bt5560 blkmat braun, bt5560, braun, juukseloikusmasinad










