Braun | Hand Blender | MQ50001MWH | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds 21 | White
- TootjadBraun
- Mudel: MQ50001MWH
- Saadavus: 4
-
49€
Braun | Hand Blender | MQ50001MWH | Hand Blender | 1000 W | Number of speeds 21 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 164.00 mm |
| Gross height (mm) | 248.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 21 |
| Korpuse materjal | N/A |
| Materjal, kann(ud) | BPA free |
| Muud funktsioonid | PowerBell VPlus Technology SplashControl Technology Ergonomic grip handle |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | MQ50001MWH |
| Suur kann | 0.6 L |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun hand blender mq50001mwh hand blender 1000 w number of speeds 21 white, mq50001mwh, braun, kasimikserid






