Braun Hand Blender | MQ55236M MultiQuick 5 Pro | Hand Blender | 750 W | Number of speeds 25 | Turbo mode | Black
- TootjadBraun
- Mudel: MQ55236M
- Saadavus: 5
-
69€
Braun Hand Blender | MQ55236M MultiQuick 5 Pro | Hand Blender | 750 W | Number of speeds 25 | Turbo mode | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.31 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 25 |
| Korpuse materjal | N/A |
| Net weight | 2.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | MQ55236M MultiQuick 5 Pro |
| Suur kann | 0.6 L |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Blender |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun hand blender mq55236m multiquick 5 pro hand blender 750 w number of speeds 25 turbo mode black, mq55236m, braun, kasimikserid






