Braun | Hand Blender | MQ9135XI MultiQuick 9 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black/Stainless Steel
- TootjadBraun
- Mudel: MQ9135XI
- Saadavus: 5
-
122€
Braun | Hand Blender | MQ9135XI MultiQuick 9 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ActiveBlade Technology Advanced SmartSpeed EasyClick system Plus Active PowerDrive technology Compatible with straight cut attachments |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 312.00 mm |
| Gross weight | 1.82 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Stainless Steel/Plastic |
| Net weight | 1.22 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 105.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 572 g |
| Pehme käepide | Yes |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | MQ9135XI MultiQuick 9 |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun hand blender mq9135xi multiquick 9 hand blender 1200 w number of speeds 3 blackstainless steel, mq9135xi, braun, kasimikserid













