Braun | Hand Blender | MQ9138XI MultiQuick 9 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Chopper | Ice crushing | Black/Stain
- TootjadBraun
- Mudel: MQ9138XI
- Saadavus: 1
-
128€
Braun | Hand Blender | MQ9138XI MultiQuick 9 | Hand Blender | 1200 W | Number of speeds 3 | Chopper | Ice crushing | Black/Stainless Steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 261.00 mm |
| Gross height (mm) | 187.00 mm |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Hakkija | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Korpuse materjal | Stainless Steel/Plastic |
| Lihtne puhastada | Yes |
| mustmetallid | 1.00 g |
| Muud funktsioonid | ActiveBlade Technology: flexible shaft for finer blending results Speed regulation: Intuitive, seamless Advanced SmartSpeed button PowerBell Plus Technology: SplashControl + extra milling blade for efficent blending results EasyClick system: quick & easy |
| Net weight | 1.44 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 262.50 g |
| Pehme käepide | Yes |
| PET | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Hand Blender |
| Producer product name | MQ9138XI MultiQuick 9 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Chopper (500ml), Ice crush knife, Coffee and spice grinder, Whisk accessory |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1.50 g |
Sildid: braun hand blender mq9138xi multiquick 9 hand blender 1200 w number of speeds 3 chopper ice crushing blackstain, mq9138xi, braun, kasimikserid












