Braun | Kettle | WK3100BK PurEase | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadBraun
- Mudel: WK3100BK
- Saadavus: 5
-
40€
Braun | Kettle | WK3100BK PurEase | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 258 mm |
| Gross height (mm) | 314 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 188 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Fast boiling system: 45 seconds |
| Net weight | 1.04 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 57 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | WK3100BK PurEase |
| Tare weight (kg) | 0.6 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.015230256 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun kettle wk3100bk purease standard 2200 w 17 l plastic 360 rotational base black, wk3100bk, braun, veekeetjad


