Braun | Shaver | 300s 3-Flex Series 3 | Operating time (max) 20 min | NiMH | Black
- TootjadBraun
- Mudel: 300s
- Saadavus: 1
-
67€
Braun | Shaver | 300s 3-Flex Series 3 | Operating time (max) 20 min | NiMH | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 201.99 mm |
| Gross height (mm) | 53.99 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 109.99 mm |
| Inner carton packing Qty | 3.00 pc(s) |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Märg ja kuiv | No |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | 300s 3-Flex Series 3 |
| Reisitasku | No |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tööaeg (max) | 20 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cord and cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun shaver 300s 3-flex series 3 operating time max 20 min nimh black, 300s, braun, pardlid







