Braun | Shaver | 51-R1000s | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Black/Red
- TootjadBraun
- Mudel: 51-R1000s
- Saadavus: 3
-
89€
Braun | Shaver | 51-R1000s | Operating time (max) 50 min | Wet & Dry | Black/Red
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross height (mm) | 252.00 mm |
| Gross height master carton | 273 mm |
| Gross weight | 0.378 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Gross width master carton | 165 mm |
| Inner carton packing Qty | 3.00 pc(s) |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Muud funktsioonid | EasyClean system EasyClick AutoSense technology |
| Net weight | 0.28 kg |
| Net weight master carton | 4.407 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 747 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96 g |
| Päritoluriik | Germany |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | 51-R1000s |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.103 kg |
| Tare weight master carton | 0.414 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Protective cap, SmartPlug, Cleaning brush |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg (max) | 50 min |
| Toote värv | Black/Red |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: braun shaver 51-r1000s operating time max 50 min wet dry blackred, 51-r1000s, braun, pardlid










