Braun | WK 300 | Standard kettle | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadBraun
- Mudel: WK300 Black
- Saadavus: 5
-
42€
Braun | WK 300 | Standard kettle | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Filtreerimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross depth master carton | 235 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross weight | 1.407 kg |
| Gross width (mm) | 227 mm |
| Gross width master carton | 790 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 1.167 kg |
| Net weight master carton | 5.628 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 120 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Braun |
| Producer product name | WK 300 |
| Tare weight master carton | 0.978 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Standard kettle |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.013058175 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |

