Brother AD-E001AEU adapter | AC adapter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 512 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Brother |
| Producer product name | AD-E001AEU adapter |
| Sisendpinge | 12 V |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | AC adapter |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: brother ad-e001aeu adapter ac adapter, ade001aeu, brother, tindid ja toonerid


