Brother | DCP-L8410CDW | Laser | Colour | Multifunctional | A4 | Wi-Fi | Grey
- TootjadBrother
- Mudel: DCPL8410CDWZW1
- Saadavus: 2
-
514€
Brother | DCP-L8410CDW | Laser | Colour | Multifunctional | A4 | Wi-Fi | Grey
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Copy, Scan |
| Gross depth (mm) | 655 mm |
| Gross height (mm) | 653 mm |
| Gross weight | 30.6 kg |
| Gross width (mm) | 545 mm |
| Kopeerimine | Colour |
| Liides | USB, Wireless and Gigabit Wired network |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2400 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200 x 600 DPI |
| Net weight | 27.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2409 g |
| Plastic (No PET) | 591.00 g |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 31 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 31 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | DCP-L8410CDW |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 300 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Multifunctional |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.233104675 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother dcp-l8410cdw laser colour multifunctional a4 wi-fi grey, dcpl8410cdwzw1, brother, multifunktsionaalsed printerid










