Brother Drum DR-2300
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350 mm |
| Brutokaal | 0.625 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 220.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 12000 lk |
| Maht (m3) | 0.00847 m |
| Netokaal | 0.32 kg |
| Paber/Papp | 277.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 28.00 g |
| Producer product name | Drum DR-2300 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.305 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother drum dr-2300, dr2300, brother, trumlid


