Brother HL-L1240W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black
- TootjadBrother
- Mudel: HLL1240WRE1
- Saadavus: 3
-
126€
Brother HL-L1240W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 316 mm |
| Gross height (mm) | 336 mm |
| Gross weight | 5.7 kg |
| Gross width (mm) | 418 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 4.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 850 g |
| Plastic (No PET) | 250 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Brother |
| Producer product name | HL-L1240W |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.044381568 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother hl-l1240w mono laser printer wi-fi maximum iso a-series paper size a4 black, hll1240wre1, brother, printerid









