Brother HL-L2445DW Laser Printer
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 280.00 mm |
| Brutokaal | 8.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 515.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 435.00 mm |
| Garantija | 36 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 5.85 kg |
| Paber/Papp | 2200.00 g |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 253.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.45 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: brother hl-l2445dw laser printer, hll2445dwre1, brother, printerid

