Brother HL-L3220CW LED Printer with Wireless
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 488.00 mm |
| Brutokaal | 17.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 370.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 488.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.09 m |
| Netokaal | 14.70 kg |
| Paber/Papp | 2400.00 g |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.80 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: brother hl-l3220cw led printer with wireless, hll3220cwre1, brother, printerid

