Brother HL-L5000D Mono Laser Standard Maximum ISO A-series paper size A4 Graphite
- TootjadBrother
- Mudel: HLL5000DZW1
- Saadavus: 2
-
260€
Brother HL-L5000D Mono Laser Standard Maximum ISO A-series paper size A4 Graphite
| All | |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 7.2 s |
| Akustiline emissioon ooterežiimil | 34 dB |
| Draiverid kaasa arvatud | Yes |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 120 g/m |
| Ekraan | LCD pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 480 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive, Folio, Legal, Letter |
| Kaal | 10.7 g |
| Kahepoolne printimine | Yes |
| Kahepoolse printimise kiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter- | 20 ppm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32 C |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Kohandatud meediumi laius | 76.2 - 215.9 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 127 - 355.6 mm |
| Kõrgus | 25.5 cm |
| Laius | 37.3 cm |
| Liides | USB 2.0 |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne käidutsükkel | 50000 lehek lge kuus |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 50 lehti |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 60 - 200 g/m |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Bond paper, Envelopes, Labels, Letterhead, Plain paper, Recycled paper, Thick paper, Thicker paper, Thin paper |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | No |
| Müratase (vaikne režiim) | 50 dB |
| N-up printimine | 2, 4, 9, 16, 25 |
| Ökonoomne printimine | Yes |
| Paberi sisestamine | Cassette, Paper tray |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1530.00 g |
| Plastic (No PET) | 770.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 1200x1200 DPI |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | Mono |
| Printimise müratase | 52 dB |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 40 ipm |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat | 40 ppm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | HL-L5000D |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori sagedus | 800 MHz |
| Ridade arv ekraanil | 1 |
| Sisemälu | 256 MB |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Soojenemisaeg | 4.8 s |
| Soovituslik käidutsükkel | 0 - 3500 lehek lge kuus |
| Standardliidesed | Parallel, USB 2.0 |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Standardsalve meedia tüübid | Plain paper, Recycled paper, Thick paper, Thin paper |
| Standardsalve meediumi kaal | 60 - 120 g/m |
| Standardsed printimiskeeled | Epson FX, IBM ProPrinter, Microsoft XPS, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Standardsete paberisalvede arv | 1 |
| Sügavus | 38.8 cm |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 35 - 85 % |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 % |
| Toote tüüp | Standard |
| Toote värv | Graphite |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Värv | No |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 390 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 32 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 640 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0.04 W |
| Volume (m3) | 0.078144 m |
| Võrguvalmidus | No |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi | No |
Sildid: brother hl-l5000d mono laser standard maximum iso a-series paper size a4 graphite, hll5000dzw1, brother, printerid








