Brother HL-L5210DW Wireless Mono Laser Printer
| All | |
| Brutokaal | 13.2 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 372 mm |
| Gross width (mm) | 450 mm |
| Netokaal | 11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Taara kaal (kg) | 2.2 kg |
| Volume (m3) | 0.081189 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: brother hl-l5210dw wireless mono laser printer, hll5210dwre1, brother, printerid

