Brother HL-L8260CDW colour laser printer,A4, white
- TootjadBrother
- Mudel: HLL8260CDW
- Saadavus: 2
-
370€
Brother HL-L8260CDW colour laser printer,A4, white
| All | |
| Brutokaal | 25.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 617.00 mm |
| Gross height (mm) | 521.00 mm |
| Gross width (mm) | 533.00 mm |
| Netokaal | 21.80 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastic (No PET) | 1360.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.60 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: brother hl-l8260cdw colour laser printer, a4, white, hll8260cdw, brother, printerid

