Brother LC125XLM | Ink Cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross depth master carton | 132 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Gross width (mm) | 23 mm |
| Gross width master carton | 95 mm |
| Kasseti mahutavus | Super high |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1200 lk |
| Net weight | 0.019 kg |
| Net weight master carton | 0.255 kg |
| Packing quantity | 5.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5740 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 29.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC125XLM |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| Tare weight master carton | 0.015 kg |
| Toote tüüp | Magenta Ink Cartridge 1.2K pages |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | DCP-J4110DW / MFC-J4410DW / MFC-J4510DW / MFC-J4610DW / MFC-J4710DW / MFC-J6520DW / MFC-J6720DW / MFC-J6920DW |
| Värv | Magenta |
| Volume (m3) | 0.00023805 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc125xlm ink cartridge magenta, lc125xlm, brother, tindid ja toonerid










