Brother LC422VAL | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
- TootjadBrother
- Mudel: LC422VAL
- Saadavus: 2
-
75€
Brother LC422VAL | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Leheküljetootlus | 550 lk |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1108 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC422VAL |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc422val ink cartridge black, cyan, magenta, yellow, lc422val, brother, tindid ja toonerid

