Brother LC521VAL Inkjet Cartridge Value Pack C/M/Y/K | Brother
- TootjadBrother
- Mudel: LC521VAL
- Saadavus: 5
-
70€
Brother LC521VAL Inkjet Cartridge Value Pack C/M/Y/K | Brother
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 69.00 mm |
| Gross height (mm) | 111.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Brother |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc521val inkjet cartridge value pack cmyk brother, lc521val, brother, tindid ja toonerid






