Brother | MFC-J5740DW | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A3 | Wi-Fi
- TootjadBrother
- Mudel: MFCJ5740DWRE1
- Saadavus: 3
-
298€
Brother | MFC-J5740DW | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A3 | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Gross depth (mm) | 466 mm |
| Gross height (mm) | 485 mm |
| Gross weight | 23 kg |
| Gross width (mm) | 630 mm |
| Kopeerimine | Yes |
| Liides | USB 2.0 |
| Maksimaalne printimissuurus | A3 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 4800 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200 x 2400 DPI |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehti |
| Mõõdud (l x s x k) | 530 x 398 x 375 mm |
| Net weight | 20.5 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 28 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Brother |
| Producer product name | MFC-J5740DW |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Seadme ühilduvus | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote tüüp | 4-in-1 |
| Volume (m3) | 0.1423863 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother mfc-j5740dw inkjet colour 4-in-1 a3 wi-fi, mfcj5740dwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid






















