Brother MFC-J6959DW A3 Multifunction printer
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 561.00 mm |
| Brutokaal | 31.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 563.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 681.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.22 m |
| Netokaal | 27.50 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 800.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3.80 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: brother mfc-j6959dw a3 multifunction printer, mfcj6959dwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid



