Brother MFC-L5710DW Wireless All-In-One Mono Laser Printer with Fax
- TootjadBrother
- Mudel: MFCL5710DWRE1
- Saadavus: 2
-
531€
Brother MFC-L5710DW Wireless All-In-One Mono Laser Printer with Fax
| All | |
| Brutokaal | 20 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 549 mm |
| Gross height (mm) | 580 mm |
| Gross width (mm) | 497 mm |
| Netokaal | 16.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Taara kaal (kg) | 3.6 kg |
| Volume (m3) | 0.15825474 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: brother mfc-l5710dw wireless all-in-one mono laser printer with fax, mfcl5710dwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid

