Brother PT-D610BT | Mono | Thermal | Label Printer | Black
- TootjadBrother
- Mudel: PTD610BTVPZW1
- Saadavus: 3
-
104€
Brother PT-D610BT | Mono | Thermal | Label Printer | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 3.44 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Liides | Bluetooth, Micro USB version 2.0 |
| Meediumi tüüp | TZe tape |
| Muud funktsioonid | PC or Mac OS systems direct connection and Bluetooth connection via P-touch Design&Print 2 mobile app Label Maker Design: Desktop |
| Net weight | 3.10 kg |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 57 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 180 DPI |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PT-D610BT |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: brother pt-d610bt mono thermal label printer black, ptd610btvpzw1, brother, printerid






















