Brother Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK | Ink Cartridge | Cyan
- TootjadBrother
- Mudel: LC3219XLC
- Saadavus: 2
-
29€
Brother Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Net weight | 0.046 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | Super High Yield Ink Cartridge LC3219XLBK |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00027 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother super high yield ink cartridge lc3219xlbk ink cartridge cyan, lc3219xlc, brother, tindid ja toonerid










