Brother TN-2010 | Toner Cartridge | Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Brother |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross depth master carton | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross width master carton | 360.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Ligikaudne leheküljetootlus (A4, must-valge, ISO/IEC 19752) | 1000 lk |
| Net weight | 0.52 kg |
| Net weight master carton | 2.4 kg |
| Packing quantity | 3.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 238 g |
| PET | 3 g |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-2010 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 0.523 kg |
| Toote värv | Black, Orange |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-2130 / HL-2132 / HL-2135W / DCP-7055 / DCP-7055W / DCP-7057 |
| Volume (m3) | 0.00803 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn-2010 toner cartridge black, tn2010, brother, tindid ja toonerid







