Brother TN-423BK Toner Cartridge, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.929 kg |
| Leheküljetootlus | 6500 lk |
| Netokaal | 0.50 kg |
| Plastic (No PET) | 56 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | TN-423BK |
| Tare weight (kg) | 0.429 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
Sildid: brother tn-423bk toner cartridge, black, tn423bk, brother, tindid ja toonerid

