Brother TN-423M | Toner cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 337 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross weight | 0.733 kg |
| Gross width (mm) | 184 mm |
| Leheküljetootlus | 4000 lk |
| Net weight | 0.489 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 104 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 229 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-423M |
| Tare weight (kg) | 0.244 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.008309072 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn-423m toner cartridge magenta, tn423m, brother, tindid ja toonerid






