Brother TN243BK Toner cartridge, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.64 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 3 month(s) |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 286.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | TN243BK |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn243bk toner cartridge, black, tn243bk, brother, tindid ja toonerid

