Brother TN248XLC | Toner cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Leheküljetootlus | 2300 lk |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN248XLC |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn248xlc toner cartridge cyan, tn248xlc, brother, tindid ja toonerid










