Brother TN421C Toner cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 0.69 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135 mm |
| Brutolaius (mm) | 183 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 298 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 1800 lk |
| Maht (m3) | 0.0083997 m |
| Net weight master carton | 2.76 kg |
| Netokaal | 0.261 kg |
| Paber/Papp | 373.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 56.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | TN421C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.429 kg |
| Tare weight master carton | 0.683 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn421c toner cartridge, cyan, tn421c, brother, tindid ja toonerid

