Brother TZe-FX221 Flexible ID Laminated Tape Black on White, TZe, 0.9 cm, 8 m
- TootjadBrother
- Mudel: TZEFX221
- Saadavus: 5
-
17€
Brother TZe-FX221 Flexible ID Laminated Tape Black on White, TZe, 0.9 cm, 8 m
| All | |
| Brändiühilduvus | Brother |
| Brutokaal | 0.049 kg |
| Elastsus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross depth master carton | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Gross height master carton | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross width master carton | 160.00 mm |
| Hõõrumiskindel | Yes |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Kemikaalikindel | Yes |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Kriimustuskindel | Yes |
| Külmakindel | Yes |
| Kuumakindel | Yes |
| Lamineeritud | Yes |
| Lindi laius | 9 cm |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 0.9 cm |
| Mikrolaineahi tõend | Yes |
| Net weight master carton | 1.40 kg |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Õlikindel | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Printimistehnoloogia | Thermal Transfer |
| Producer product name | TZe-FX221 Flexible ID Laminated Tape |
| Sildi värv | Black on white |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Yes |
| Sobib kõikide pindadega | Yes |
| Sügavkülmikukindel | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Tare weight master carton | 0.14 kg |
| Toote värv | Black on White |
| Ühilduvad tooted | PT-2100VP, PT-2730, |
| Ultraviolett (UV) kindel | Yes |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tze-fx221 flexible id laminated tape black on white, tze, 09 cm, 8 m, tzefx221, brother, lindid



